Снимка chernomorepfc.bgФутболни таланти на Черно море изгубиха нелепо мач, в който

...

Черно море изгуби от ЦСКА в Елитната до 15 години

Снимка chernomorepfc.bg

Футболни гении на Черно море изгубиха неуместно мач, в който заслужаваха повече. " Моряците " отстъпиха с 0:1 пред ЦСКА в двубой от елитната група до 15 години под Аспаруховия мост. Футболистите на Тодор Каменов имаха своите благоприятни условия, с цел да вземат най-малко точка от тази среща, само че не съумяха да осъществят.

В 20-ата минута гостите поведоха в резултата, откакто състезател на ЦСКА с глава засече центриране от фланга и осъществя за 1:0. През втората част варненци можеха да изравнят, само че в последната минута на срещата Георги Пасков пропусна добра опция.

В последната минута на срещата вратарят на “армейците ” мазета топката след удар, тя попадна в Пасков, който от дребен ъгъл не можа да откри очертанията на опразнената врата, написа chernomorepfc.bg.

В идващия кръг Черно море гостува на Левски. Срещата е на 13 юни от 10,30 часа в София.

Черно море: Георги Ненов, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Дениз Хаджиев, Йордан Тосков, Кристиян Евдокиев, Александър Киров, Петър Маринов (Валентин Димитров, Иво Николов, Георги Пасков, Кристиян Стоянов, Даниел Георгиев, Михаил Гащук).

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.